شرکت اریس سازه پارسیان (سناتور) در سال 1385 تاسیس گردید ،کارخانه این واحد تولیدی در شهرک صنعتی جنت آباد شهرستان گرمسار واقع می باشد.

بعد از سالها تلاش شرکت سناتور به یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات چدن در ایران تبدیل شده است .در حال حاضر این مجموعه با بیش از 400 نفر پرسنل و در حدود بیست هزار متر مربع مساحت در شهرک صنعتی جنت آباد واقع در منطقه ایوان کی (55 کیلومتری جنوب شرق تهران ) مشغول به کار می باشد . محصول اصلی این واحد تولیدی شبکه چدنی رویه اجاق گاز می باشد که از بهترین مواد اولیه و به دست افراد متخصص تولید می شود.

ما در این شرکت یک روش جامع برای کنترل سیستم تولید پیاده سازی نموده ایم که محصولات تولیدی ما مطابق با خواست مشتری باشد،بعلاوه تمامی محصولات ، به صورت دقیق قبل از ارسال برای مشتری مورد کنترل نهایی قرار می گیرد.تمامی مراحل تولید که شامل آماده سازی ذوب،ریخته گری،ماشین کاری و لعاب کاری می باشد توسط واحد کنترل کیفیت تحت آنالیز دقیق می باشد.

ما هر روز درحال توسعه  شرکت سناتور از جمله: تولید محصولات جدید،طراحی فرآیند های جدید ، خدمات پس از فروش و غیره میباشیم. به پشتوانه  تکنولوژی کامل ساخت که تضمینی برای کیفیت محصولات میباشد،شرکت سناتور از قدرت تکنیکی قوی،روش های تست کیفیت و مواد اولیه درجه یک  برخوردار میباشد.

شرکت سناتور بر اساس اصل ” پیشرفت به تکنولوژی و به سودی که از بازاربه دست می آید وابسته است ” استوار می باشد و به شدت فعالیت های نو آورانه را پیش گرفته و به صورت ممتد فعالیت هایی را برای افزایش تعداد محصولات،تکنولوژی و قیمت انجام داده تا به عنوان پیشرو ترین شرکت در این صنعت تبدیل شود.

در سال 1393 بعد از سالها تلاش شرکت سناتور موفق به  شروع صادرات محصولات خود به کشور های مختلفی از جمله ترکیه و ایتالیا شده است.در بین تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور ترکیه برند های شناخته شده و نامداری چون شرکت ترمیکل ،امینچلیک و لنوا وجود دارند که ازجمله مشتریان ما میباشند.

شرکت سناتور به منظور تولید محصولات با کیفیت و توسعه سیاست خود در این زمینه اقدام به استقرار نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2015  نموده  و خود را متعهد به اجرای اثر بخش آن میداند.

  • تامین رضایت مشتریان به منظور تحقق کامل خواسته آنها.
  • بهبود کیفیت هرچه بهتر محصولات با انجام اصلاحات در ساخت و فرایند کنترل.
  • افزایش نیروی کار و رضایت کارمندان و برگزاری دوره های آموزش کارآمد.
  • انتخاب نوع درست تأمین منابع مالی و مدیریت هزینه.
  • توسعه سیستم های اطلاعاتی و مدیریتی.

هدف ما کمک به مشتریان برای رسیدن به اهدافشان می باشد.ما برای رسیدن به این موقعیت که برای هر دو طرف دارای سود میباشد تلاش زیادی نموده ایم و خالصانه از شما دعوت می کنیم تا به ما ملحق شوید.شرکت سناتور به تمام مشتریان خود این قول را می دهد ،که اگر به ما بپیوندید ما بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت را برای شما فراهم خواهیم نمود.

مدیریت عامل کارخانه سناتور جناب آقای یوسف فتح اللهی به همراه تمامی کارمندان صمیمانه از شما دعوت می نماید تا از کارخانه ما دیدن نماییدتا آغازی برای شروع همکاری و توسعه فی مابین باشد.