بازدید از نمایشگاه بین المللی IFA (ایفا)

نمایشگاه بین المللی ایفا  IFA(ایفا) ، بزرگترین  رویداد نمایشگاهی در سطح دنیا در زمینه لوازم خانگی می باشد.این نمایشگاه با قدمتی حدود یک قرن هر ساله در پایتخت آلمان – برلین برگزار می گردد.

با توجه به جایگاه این نمایشگاه میتوان گفت که کلیه برندهای قوی و مشهور جهان از جمله SIEMENS , Bosch , Miele, AEG, Delongi , Simfer در آن حضوری فعال دارند.

شرکت سناتور طی بازدید از این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک این صنعت آشنا شده و با استفاده از این فرصت مغتنم با کلیه شرکت هاِئی که از شبکه چدنی استفاده می کنند ، ضمن معرفی خود وارد مذاکره گردید.

علی رغم اینکه در بین شرکت کنندگان اروپائی و ترکیه ای، بسیاری از مشتریان بالقوه و بالفعل شرکت سناتور حضور داشتند ، ولی این فرصت ایجاد ارتباط قوی تر را مهیا ساخت .

از آنجایی که تولیدات شرکت سناتور بخوبی میتواند با رقبای خود در سطح اروپا  رقابت کند، لذا اکثر این شرکت ها ی حاضر در این زمینه ، آمادگی خود را برای همکاری اعلام داشته اند.

همانطوریکه  تا کنون بسیاری از تولیدکنندگان لوازم خانگی در ترکیه و بعضی از کشورهای اروپایی از مشتریان این شرکت  محسوب می شوند ، قطعا  با ارتباطات بعدی بسیاری از این برند های معروف   بین المللی نیز به شرکت سناتور خواهند پیوست.

شهر برلین ، 12 الی 17 شهریور ماه 1395

ifa3 ifa4

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*